Teatr Baniek Mydlanych, PIETRAGA.COM blog

Savitar w bańce

Zródłó: http://pietraga.com/teatr-baniek-mydlanych

Teatr Baniek Mydlanych, to temat który nasze dzieci każdego dnia poruszały.

Dzieciaki z utęsknieniem wyczekiwały wyjazdu do Radomia.Zamierzaliśmy odwiedzić tam salę koncertową, gdzie zaplanowano wspaniałe show, a ogromne bańki mydlane miały być głównym bohaterem.

Prawdę powiedziawszy, do końca nie wiedziałam czego oczekiwać i jak powiedzieć dzieciom, co to dokładnie będzie za przedstawienie.
Dzwoniłam na informacje zadając masę pytań. Jednak jako matka czwórki dzieci, chciałam znać wszelkie szczegóły, aby uniknąć nieporozumień przed lub w trakcie spektaklu. Jadąc gdziekolwiek z czwórka dzieci w wieku 7 lat, 5 lat, 3 lata i 10 m-cy trzeba zazwyczaj pomyśleć o wszystkim, by wyjazd był udany nie tylko dla dzieci, ale też i dla nas – rodziców. Opłaciło się, dowiedziałam się wszystkiego i zmniejszyło to moje obawy dotyczące wyjazdu.
Bilety zakupiliśmy przez internet na www.biletyna.pl, co przy licznych obowiązkach jest to nie lada udogodnieniem.

Przyjechaliśmy na miejsce. Najmniejszy nasz Amon zajął miejsce w swoim wózku i obserwował wszystko, co działo się dookoła.

Pierwszą niespodziewana przeszkodą jaką napotkaliśmy – to schody. Aczkolwiek niedogodności dla wózków, to przecież norma i jak mogłam o tym zapomnieć. Nie wiem też, jak z tym problemem radzą sobie niepełnosprawni na wózku inwalidzkim (może ktoś z Radomia napisze mi na ten temat coś więcej, kto ma już doświadczenie w tym zakresie).

tbm001

tbm002

tbm003

Dlaczego zabraliśmy ze sobą 10-miesięcznego dzidziucha? Dlaczego nie został w domu pod dobrą opieką? Po co robić sobie tyle zachodu z dzieckiem, które i tak nic nie zapamięta? Po co męczyć się z wózkiem, z karmieniem itd…. hmmm, to dużo pytań. Naszym zdaniem ten sposób wychowania zaowocuje w przyszłości, a o tym napiszemy już w innym poście.
W Sali Koncertowej schody choć długie i wysokie, to panowie szybko uporali się z nimi, wnosząc wózek na sam szczyt. Wózek z Amonem ustawiliśmy przy naszych miejscach.

tbm004

I zaczęło się długo wyczekiwane przedstawienie.
Bajkowa, czarodziejska opowieść, gdzie bohaterami była Mydlaneczka i Bąbelek …. ale nie będziemy opisywać tu całej historii.
Zapraszamy z nami na wspaniałą zdjęciową podróż, gdzie magia i czary widoczne są w każdym zakątku zdjęcia.

tbm005

tbm006

tbm007

tbm008

tbm009

tbm010

tbm012

tbm013

tbm011

tbm014

tbm015

tbm016

tbm017

tbm018

tbm019

tbm020

tbm021

tbm022

Savitar w bańce

tbm023

tbm024

tbm025

tbm026

tbm027

tbm028

tbm029

tbm030

tbm031

tbm031a

tbm032

tbm033

tbm034

tbm035

tbm036

tbm037

Teatr Baniek Mydlanych to fantastyczny przekaz ukazujący czar kolorów. Możliwość realnego dotykania magicznych bąbelków spowodował, iż całe show było niesamowitym przeżyciem dla dzieci, jak i dla nas – rodziców.
Cena biletu waha się od 20zł do 37zł, w zależności od miasta, pory seansu i miejsca na sali. Oczywiście najdroższe są miejsca w trzech pierwszych rzędach, co nikogo nie powinno dziwić.

My jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni genialnością, a zarazem prostotą przedstawienia. Dlatego też, z ogromną przyjemnością mówimy TAK, wszystkim, którzy zapytają czy warto pójść na takie przedstawienie. Teatr Baniek Mydlanych – to teatralne przedstawienie jest przeznaczone dla całej rodziny, polecamy dla dzieci od 3 do 11 roku życia.

A jaka jest Wasza opinia? Co sądzicie Wy i Wasze pociechy o występie?